ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 16873006
nr 1687 3006
Vikskärm
5-delad, omkring 1900, textil. Längd: 3x73 + 2x62, höjd: 155 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 mars 2025
kl 19:12:23
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr